Hosting bazy danych
Usługa hostingowa dotyczy tylko wielostanowiskowej wersji programu - tj. wersji KWHotel Pro, która korzysta z sieciowej bazy danych. Baza danych dla programu KWHotel Standard instalowana jest wraz z programem na komputerze Użytkownika.

Hosting to usługa polegająca na udostępnieniu miejsca i zasobów na serwerze internetowym, który umożliwia dostęp do zgromadzonych tam danych 24/7.

Program KWHotel Pro pracuje na serwerach MySQL. Możliwa jest również współpraca z bazami MS SQL.

Decydując się na zewnętrzny hosting, należy zwrócić uwagę, że w przypadku programu KWHotel Pro minimalna liczba połączeń z serwerem na każde stanowisko pracy wynosi 2. W przypadku synchronizacji z channel managerem minimum 5.

Zalecamy korzystanie z hostingu na naszych serwerach. Oferowane przez nas rozwiązanie tworzone jest w ścisłej współpracy z Działem Programistycznym KWHotel. Dzięki temu serwery te obsługują wszystkie wykorzystywane przez nas technologie, zapewniając niezakłóconą pracę zarówno w desktopowym programie KWHotel Pro, jak i panelu internetowym KWHotel Web.

Korzystanie z naszego hostingu, ułatwia też dostęp do bazy naszym technikom i pozwala na szybszą, bardziej kompleksową diagnozę i pomoc przy ewentualnych nieprawidłowościach w systemie KWHotel. Nie ponosimy natomiast odpowiedzialności za dostępność, bezpieczeństwo i prawidłową współpracę z serwerami firm zewnętrznych.

W firmie KajWare korzystamy z szybkich serwerów pracujących w oparciu o dyski SSD. Serwery posiadają certyfikat SSL, potwierdzający bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy Użytkownikiem a serwerem i gwarantujący zachowanie poufności całej komunikacji. Szyfrowanie pozwala chronić przesyłane dane przed przechwyceniem i wykorzystaniem przez osoby nieuprawnione.
Bezpieczeństwo przechowywanych danych zapewniają również regularnie tworzone kopie zapasowe bazy. Przechowujemy kopie bezpieczeństwa z pierwszego dnia miesiąca i z trzech ostatnich dni z godziny 06:00.

Zgodnie z aktualną ofertą, w cenie licencji na program KWHotel Pro, znajduje się również hosting bazy danych.
60 z 131 uznało to za pomocne.   
Powered by LiveZilla Live Chat Software