3. Wczytywanie zdjęć grup pokoi
Wszelkie ustawienia, bezpośrednio związane z systemem rezerwacji (nie dotyczy to tworzenia bazy pokoi i planów cenowych), powinny być realizowane w panelu internetowym KWHotel, dostępnym tutaj.
Do systemu należy zalogować się poprzez panel administratora, danymi przesłanymi przez Zespół KWHotel na autoryzowany adres e-mail.


Konfiguracja tłumaczeń grup pokoi odbywa się w menu Pokoje > Pokoje > Grupy pokoi > edytujemy grupę pokoi > Zdjęcia (1).

Zakładka „Zdjęcia” służy do wczytywania zdjęć, które będą w systemie rezerwacji prezentować daną grupę pokoi. Zalecamy korzystanie z opcji „Dodaj i wykadruj” (2).W pierwszej kolejności należy wybrać plik (3), tj. wskazać folder zawierający zdjęcie, następnie wykadrować je i kliknąć „Wyślij” (4).
Po wczytaniu zdjęcia, możliwe jest wybranie kolejnego. Rozmiar każdego z wczytywanych zdjęć nie powinien być większy niż 10 MB.Po wczytaniu kilku zdjęć, możliwe jest ich posortowanie (zarządzanie kolejnością wyświetlania w KWHotel Booking Engine) przy użyciu metody „chwyć i przesuń”: 
Na koniec klikamy przycisk „Zapisz” (5).UWAGA! Jeżeli nie możesz zapisać ustawień danego pokoju upewnij się, że w zakładce „Podstawowe” została wprowadzona jakakolwiek wartość w polu „Kolejność”.59 z 116 uznało to za pomocne.   
Powered by LiveZilla Live Chat Software