02. Tworzenie nowych szablonów pokroju potwierdzeń rezerwacji, kart meldunkowych, czy podziękowań za pobyt

Niniejszy artykuł jest częścią poprzedniej Bazy Wiedzy KWHotel. Aby przejść do aktualnej Bazy Wiedzy 2.0, KLIKNIJ TUTAJ

Potwierdzenia rezerwacji, karty meldunkowe i listy z podziękowaniami dostępne są w menu Narzędzia --> Konfiguracja --> Email --> Wzory dokumentów.
Formatki te możesz wykorzystać do drukowania oraz wysyłania ręcznej i automatycznej korespondencji do swoich gości. Szczegółową instrukcję jak przygotować wysyłkę, znajdziesz tutaj >>>
.

Krok 1. Naciśnij przycisk "Dodaj".Krok 2. Przejdź przez kreator aż do momentu, gdy znajdziesz się w punkcie "Szablon treści dokumentu".
Krok 3. Z listy wybierz szablon, który chcesz edytować i naciśnij przycisk "Nowy szablon".Krok 4. U góry ekranu wybierz, czy chcesz edytować treść maila, czy też załącznik.
Krok 5. Jeżeli w danej zakładce przypisany jest plik typu .FRX, możesz teraz albo załadować dokument, który posłuży Ci za wzór (wówczas wybierz opcję "Załaduj plik", a następnie "Edytuj plik") lub jeżeli chcesz zacząć od czystej kartki papieru, naciśnij przycisk "Nowy plik".Instrukcję edycji formatek w programie Fast Report .

Krok 6. Po zakończonej edycji i zapisaniu pliku z nową formatką dokumentu, zamknij okno Fast Report. Formatka zostanie automatycznie wczytana do okna kreatora.Teraz pozostaje Ci tylko przejść przez ostatnie kroki kreatora i nowa formatka dokumentów będzie do Twojej dyspozycji.95 z 192 uznało to za pomocne.   
Powered by LiveZilla Live Chat Software