02. Tworzenie nowych szablonów pokroju potwierdzeń rezerwacji, kart meldunkowych, czy podziękowań za pobyt
Potwierdzenia rezerwacji, karty meldunkowe i listy z podziękowaniami dostępne są w menu Narzędzia --> Konfiguracja --> Email --> Wzory dokumentów.
Formatki te możesz wykorzystać do drukowania oraz wysyłania ręcznej i automatycznej korespondencji do swoich gości. Szczegółową instrukcję jak przygotować wysyłkę, znajdziesz tutaj >>>
.

Krok 1. Naciśnij przycisk "Dodaj".Krok 2. Przejdź przez kreator aż do momentu, gdy znajdziesz się w punkcie "Szablon treści dokumentu".
Krok 3. Z listy wybierz szablon, który chcesz edytować i naciśnij przycisk "Nowy szablon".Krok 4. U góry ekranu wybierz, czy chcesz edytować treść maila, czy też załącznik.
Krok 5. Jeżeli w danej zakładce przypisany jest plik typu .FRX, możesz teraz albo załadować dokument, który posłuży Ci za wzór (wówczas wybierz opcję "Załaduj plik", a następnie "Edytuj plik") lub jeżeli chcesz zacząć od czystej kartki papieru, naciśnij przycisk "Nowy plik".Instrukcję edycji formatek w programie Fast Report .

Krok 6. Po zakończonej edycji i zapisaniu pliku z nową formatką dokumentu, zamknij okno Fast Report. Formatka zostanie automatycznie wczytana do okna kreatora.Teraz pozostaje Ci tylko przejść przez ostatnie kroki kreatora i nowa formatka dokumentów będzie do Twojej dyspozycji.79 z 169 uznało to za pomocne.   
Powered by LiveZilla Live Chat Software