Problemy z pobraniem programu TeamViewer
1. Program TeamViewer należy pobrać ze strony internetowej www.kwhotel.pl z zakładki Pobierz
2. Jeśli nie uda się tego wykonać, program jest także dołączony do programu KWHotel. W tym celu należy uruchomić oprogramowanie KWHotel, gdzie u góry, w menu "Pomoc", należy kliknąć pozycję „TeamViewer Support”. 
3. Innym rozwiązaniem jest również uruchomienie samej aplikacji TeamViewer, znajdującej się w katalogu instalacyjnym programu KWHotel. Najprościej można to zrobić, klikając prawym klawiszem myszki na skrót do programu KWHotel na Pulpicie, wybrać opcję „Właściwości” i później, zależnie od wersji Windowsa, albo „Otwórz lokalizację pliku” albo „Znajdź element docelowy”. Gdy otworzy się folder, wystarczy znaleźć i uruchomić plik „kajware_support” (aplikację z niebieską ikonką) – to jest właśnie wersja TeamViewera programu KWHotel. 
4. Alternatywnie, można sprawdzić również katalog KWHotel w domyślnej ścieżce C:\Kajware\KWHotel, w poszukiwaniu wyżej wymienionego pliku.

Pamiętaj! TeamViewer wykorzystywany przez pomoc techniczną programu KWHotel, ma ikonę firmy KajWare. W przypadku uruchomienia innej wersji, prosimy o jej zamknięcie w lewym górnym rogu, klikając na Plik, a następnie otworzenie TeamViewer Support KWHotel.
17 z 17 uznało to za pomocne.   
Powered by LiveZilla Live Help Software