INFO 08. Różnica między Grafikiem rezerwacji, a modułem "Dashboard"
Zarówno moduł Dashboard, jak i Grafik rezerwacji stworzone zostały z myślą o recepcjonistach, jednak w inny sposób prezentują pewne informacje. Poniżej znajdziesz krótkie podsumowanie obu z nich. 

Grafik rezerwacji
Graficzne przedstawienie obłożenia obiektu. Każda rezerwacja wyświetlana jest na grafiku, z kolorowym statusem. Umożliwia to łatwą weryfikację dostępności oraz optymalne rozmieszczenie gości w obiekcie.
Aby dodać rezerwację, zaznacz termin na kalendarzu i naciśnij przycisk "Zarezerwuj". W przypadku rezerwacji grupowych wystarczy zaznaczyć kilka terminów / pokoi i skorzystać z opcji "Rezerwacja grupowa". 

Wbudowany pasek narzędzi zawiera liczne opcje, pozwalające na sprawne odnalezienie rezerwacji, klienta lub pokoju.
Szczegółową instrukcję dla modułu "Grafik rezerwacji" znajdziesz tutaj.

Dashboard
Moduł wyświetla listę najbliższych przyjazdów, wyjazdów oraz zajętych pokoi. Istnieje możliwość spersonalizowania wyświetlanych informacji oraz wydruku listy.
Ponadto, moduł pozwala na błyskawiczne sprawdzenie dostępności w danym typie pokoju oraz wprowadzenie rezerwacji. Wystarczy zaznaczyć termin na grafiku, a program automatycznie zweryfikuje dostępność. 

Dashboard zawiera także podstawowe statystyki, takie jak całkowite obłożenie obiektu na przestrzeni miesiąca oraz obłożenie w dniu dzisiejszym.

23 z 30 uznało to za pomocne.   
Powered by LiveZilla Helpdesk