01. Edycja istniejących potwierdzeń rezerwacji, kart meldunkowych i podziękowań za pobyt

Niniejszy artykuł jest częścią poprzedniej Bazy Wiedzy KWHotel. Aby przejść do aktualnej Bazy Wiedzy 2.0, KLIKNIJ TUTAJ

Potwierdzenia rezerwacji, karty meldunkowe i podziękowania za pobyt dostępne są w menu Narzędzia --> Konfiguracja --> Email --> Wzory dokumentów. Formatki te możesz wykorzystać do drukowania oraz wysyłania ręcznej i automatycznej korespondencji do swoich gości. Szczegółową instrukcję wysyłki takich dokumentów znajdziesz tutaj >>>.

Poniżej znajdziesz szczegółową informację, w jaki sposób zmodyfikować już istniejące dokumenty potwierdzeń rezerwacji, kart meldunkowych i podziękowań za pobyt.


Krok 1. Zaznacz interesujący Cię typ dokumentu i naciśnij przycisk "Edytuj".Krok 2. Przejdź przez kreator aż do momentu, gdy znajdziesz się w punkcie "Szablon treści dokumentu".
Krok 3. Z listy wybierz szablon, który chcesz edytować i naciśnij przycisk "Edit template".Krok 4. U góry ekranu wybierz, czy chcesz edytować treść maila, czy też załącznik.
Krok 5. Jeżeli w danej zakładce przypisany jest plik typu .FRX, możesz teraz nacisnąć przycisk "Edytuj plik", aby otworzyć program Fast Report i rozpocząć edycję.Instrukcję edycji formatek w programie Fast Report .
112 z 281 uznało to za pomocne.   
Powered by LiveZilla Live Chat Software