INFO 2. Implementacja KWHotel Booking Engine
Implementacja systemu rezerwacji online KWHotel Booking Engine , tj. jego wdrożenie na stronę internetową obiektu, możliwe jest na kilka sposobów. 

Oferujemy następujące rozwiązania:

1) Implementacja prosta:
  A) wdrożenie systemu rezerwacji za pośrednictwem buttona "Rezerwuj" (od 240 zł netto) lub 
  B) wdrożenie z wykorzystaniem formularza umożliwiającego wybór dat przyjazdu/wyjazdu (od 360 zł netto).W obu przypadkach przekierowanie może następować bezpośrednio do strony z systemem rezerwacji: lub może być ona osadzona w ramach strony obiektu (iframe): 2) Implementacja rozbudowana - polegająca na wyświetlaniu pokoi/apartamentów bezpośrednio z systemu KWHotel na jednej z podstron. Rozwiązanie takie pozwala na prezentację pokoi/apartamentów oraz ich szczegółów w dostosowany do estetyki strony sposób. Tego rodzaju zlecenia podlegają indywidualnej wycenie. 


Możliwa jest również samodzielna implementacja systemu rezerwacji na bazie linku (poradnik tutaj) lub dokumentacji API (szczegóły tutaj). 


Do otrzymania ostatecznej wyceny niezbędne jest określenie sposobu i miejsca implementacji oraz przesłanie danych dostępowych do panelu strony (np. WordPress). 

Przed wdrożeniem systemu rezerwacji na stronę internetową obiektu niezbędne jest dodatkowo przesłanie danych dostępowych do serwera ftp.
89 z 179 uznało to za pomocne.   
Powered by LiveZilla Live Chat Software